S novým rokem nový kariérní start! 14-25.000KČ/M. (Specialista podpory zákazníků)

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
16.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
14 000 - 25 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialista zákaznické péče:

- pracuje na příchozí lince společnosti Vodafone, kde pomáhá zákazníkům s jejich dotazy a požadavky zákazníků a věnuje svou pozornost v první řadě na jejich vyřešení a zároveň i na development jejich služeb

- komunikuje se zákazníkem, což se neobejde bez práce na PC v systému, který mu usnadňuje vyhledání potřebných informací

- během samotného nástupu prošel 5.ti týdenním školení, které ho na práci maximálně připravilo, bylo mu hrazeno a dokonce za každý den dostal i stravenku

- v případě, kdy je "práce nad hlavu", se může spolehnout na podporu v rámci svého týmu a týmaře

- velkou výhodou náplni práce specialisty je skutečnost, že nevolá NIKOMU, ale zákazníci volají přímo k nám

- jelikož se snažíme poskytnout zákazníkům společnosti Vodafone maximální servis jsme tu pro ně 24/7, máme tu ranní, odpolední směny v rozpětí (6-23:00) a to PO - NE,

- 2-3x do měsíce noční směny, a 2 víkendové dny, jinak jsou u nás možné dlouhé, krátké týdny a nově i možnost 12h směny (podle Vašich preferencí)

Development zákazníka:

- znamená, zjišťování aktuální spokojenosti zákazníka s využívanou službou a hledání cesty, jak nalézt pro zákazníka maximálně vyhovující služby

- soustředění se na zákazníkovy potřeby a příležitosti mu umožníme získat výhody, a tak i získat jeho přízeň

- zprostředkování výměny zastaralých služeb za nové

Zaměstnanecké výhody, benefity

- průměrná mzda, se pohybuje od 15 do 17.000 Kč čistého

- náš mzdový systém je nastaven na fixní částku a variabilní částky, proto se naše mzda pohybuje od 14.000 Kč do 25.000 Kč hrubého

- za samotný nástup obdrží bonus 10.000 Kč

- za dodržení docházky a flexibilitu dostává Flexipassy v hodnotě 2.000 Kč

- v rámci týmu se zúčastní soutěží o dárky, kterým ho Teamleader rád odmění

- může si půjčovat mobily a vyzkoušet jaké mají novinky

- využívá zvýhodněný tarif včetně rodiny a přátel

- dostává stravenky za každý odpracovaný den

- má možnost se zúčastnit v rámci profesního rozvoje výběrového řízení na trenéra, senior specialistu i teamleadera

- za doporučení známého, který si hledá práci a projde úspěšně výběrovým řízením, dostanává 10.000Kč

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatický

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2881089  Dátum zverejnenia: 8.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 000 - 25 000 Kč/měs.