Poradce do týmu zákaznické péče - až 25.000/měs. a 10.000Kč odměna za nástup

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
6.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
88 Kč/h (14.400-25.000)Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj

Vítej v Conduent!

Chceš využít šance a přidat se do týmu Specialistů zákaznické péče a pomáhat klientům společnosti Vodafone? Teď máš pro to jedinečnou příležitost.

Posledních pár míst zbývá a pro ty, kteří nastoupí právě 6.2. máme odměnu za nástup 10.000 Kč!

Tak se přihlaš!

Co tě jako Specialistu zákaznické péče v rámci pracovního dne čeká:
- pracuješ na příchozí lince společnosti Vodafone, kde společně se svým týmem pomáháš zákazníkům s dotazy, na které hledáš učinné řešení, a zároveň i spravuješ jejich aktuální služby

- komunikuješ se zákazníkem a zárověň pracuješ v PC systému, který tobě i celému týmu usnadňuje práci s vyhledáním informací, které jsou klíčové pro sdělení odpovědi zákazníkovi na druhé konci linky

- všechno tě naučíme během 6.týdenního školení (které je hrazené námi), od začátku jsou tu pro tebe trenérky i tvůj teamleader

- velkou výhodou náplně práce specialisty je skutečnost, že nevolá NIKOMU, ale zákazníci volají přímo k nám

- jelikož se snažíme poskytnout zákazníkům společnosti Vodafone maximální servis jsme tu pro ně 24/7, máme tu ranní, odpolední směny v rozpětí (6-23:00) a to PO - NE,

- vždy 14 dní dopředu jsou plánovány směny (v rámci směn jsou tu dělené směny, 2 víkendy a také práce o svátcích)

- je pro nás klíčové soustředit se na zákazníka a hledáme někoho, komu záleží na zákazníkově spokojenosti s využívanou službou a rád hledá cesty, které vedou k zlepšení jeho užitku

- soustředěním se na zákazníkovy potřeby a příležitosti mu umožníme získat výhody, a tak i získat jeho přízeň

- do péče o zákazníka patří také zprostředkování výměny zastaralých služeb za nové

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak tě odměníme za tvou práci:

- náš mzdový systém je nastaven na fixní částku a variabilní částky, hodinová sazba specialisty po zkušební době dosahuj 88 Kč/h

- za samotný nástup obdržíš bonus 10.000 Kč

- průměrná čistá mzda u nás dosahuje 15-16.000 Kč

- za dodržení docházky a flexibilitu dostaneš Flexipassy v hodnotě 2.000 Kč

- v rámci týmu můžeš zvítězit v soutěžíš o dárky, kterými tě Teamleader rád odmění

- můžeš si půjčit nové mobilní telefony a vyzkoušet si jaké mají novinky

- využíváš zvýhodněný tarif včetně rodiny a přátel

- dostáváš stravenky za každý odpracovaný den

- máš možnost se zúčastnit v rámci profesního rozvoje výběrového řízení na trenéra, senior specialistu i teamleadera

- za doporučení známého, který si hledá práci a projde úspěšně výběrovým řízením, získáš 10.000Kč

Informace o náboru

Proč dál váhat! Přijď k nám a udělej krok v před!
Pošli kolegyni Ivetě Kozárové životopis a ona si tě pozve na pohovor:

[email protected]

Musíš, ale spěchat, protože nástup je 6.2.2017

Určitě se podívej i na náš Facebook: https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/?fref=ts
anebo naše webové stránky http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatický

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2910801  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 88 Kč/h (14.400-25.000)Kč