Specialista zákaznické péče - nyní od 88 Kč/h

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Termín nástupu
20.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
88 Kč/h (14.400-25.000)Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vítej v Conduent!

Využij šance a staň se v březnu součástí týmu Specialistů zákaznické péče a pomáhej klientům společnosti Vodafone.

Tak se přihlaš a získej 10.000 Kč jako bonus za nástup.

Co tě čeká jako Specialistu zákaznické péče:

- na začátku 6.týdenní Vodafone školení, které ti hradíme
- během i po proškolení práce na příchozí lince
- řešíš dotazy klientů a spravuješ jejich využíváné produkty
- práce v nepřetržitém provozu, s časným plánováním směn
- typ směn: ranní, odpolední, víkendy, noční, dělenné, (PO-NE).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si za svou práci odměněn:

- za samotnou docházku fixní mzdou 88 Kč/h + variabilní mzdou,
- stravenkami
- odměnou 10.000 Kč za nástup
- za dodržení docházky dostává flexipassy v hodnotě 2.000 Kč
- 10.000 Kč za doporučení známého, který projde úspěšně výběrovým řízením
- průměrná čistá mzda u nás dosahuje 15-16.000 Kč
- zvýhodněným zaměstnaneckým tarifem (včetně telefonu)
- výhodnými tarify i pro rodinu
- soutěžemi o ceny, kterými tě Teamleader rád odmění
- můžeš si zkusit funkce na nových chytrých telefonů, které nabízíme
- možnost kariérního růstu

Informace o náboru

[email protected]
Nástup je 20.3.2017.

Určitě se podívej i na náš Facebook:

anebo naše webové stránky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatický
Přátelský
Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2945456  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 88 Kč/h (14.400-25.000)Kč