Staň se parťákem našeho týmu zákaznické péče 18 - 30.000 Kč/m.

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
88 Kč/h (14.400-35.000)Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,

Máš po maturitě? Hledáš dlouhodobě práci s atraktivní mzdou? Chceš změnu?

Že nejsi Superman ani WonderWoman?

Nevadí! Pošli svůj životopis ještě dnes, ať zjistíme, jaká superschopnost v tobě dřímá.

Na co se můžeš u nás těšit?
- Spolupráci s Vodafone
- Školení, kde ti předáme potřebné znalosti
- Motivující mzdové ohodnocení a benefity
- Fajn parťáky v týmu a spoustu akcí
- Prostor a možnost pro osobní a profesní rozvoj

Zákaznická péče?
- Péče o zákazníky a prodej produktů 24/7
- Příchozí linka pro zákazníky Vodafone
- Práce na PC a v systému
- Vzájemná pomoc a spolupráce v týmu
- Práce ve směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jakou máme mzdu a benefity?
- FIX 14.400 Kč
- VARIABILNÍ MZDA 20% + PROVIZE ZA PRODEJ (bez limitu)
- BONUS k nástupu 10.000 Kč
- ODMĚNU 10.000 Kč za doporučení kamaráda/známé do týmu
- STRAVENKY 70 Kč/den
- ZAMĚSTNANECKÝ TARIF (Red LTE Premium) za 75 Kč/měsíc
- Kurzy angličtiny pro zájemce ZDARMA
- ODMĚNU 500 Kč při odbavování hovorů v anglickém jazyce (dobrovolné)
- HOMEOFFICE
- a jiné!

Informace o náboru

Nástup možný již 15.6.2017, takže není na co čekat!

LETNÍ DOVOLENÁ SE BLÍŽÍ A TA VAŠE MŮŽE BÝT O TO LUXUSNĚJŠÍ!

Určitě se podívejte i na náš Facebook:

https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/ anebo naše webové stránky http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by ti nemělo chybět?
- Týmový duch a chuť pracovat
- Všeobecný přehled a orientace v technologiích
- Špetka odvahy (při absenci praxe)
- Flexibilita (směnný provoz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 3089168  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 88 Kč/h (14.400-35.000)Kč