Závozník

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 438, 785 01 Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o., IČ 26828359
Pracoviště:Masarykova 438/15, 785 01 Šternberk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 13000 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Masarykova č.p. 438/15, Šternberk.
Jedná se o HPP na dobu neurčitou s jednosměnnou pracovní dobou.
Požadujeme spolehlivost, pracovitost, flexibilitu, čistý trestní rejstřík, dobrou fyzickou zdatnost.
Nabízíme pracovní ošacení, zaměstnanecké slevy, stravování, zapracování, profesní růst, možnost ubytování. Nástup možný ihned.
Své životopisy zasílejte na adresu ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o., Masarykova 438/15, 785 01
Šternberk nebo e-mailem [email protected]. Tel. kontakt je možný PO - PÁ od 8:00 - 16:00 hod. Omlouváme se, z kapacitních důvodů kontaktujeme pouze vybrané uchazeče.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9823340739

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2738049  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 - 15000 Kč/měsíc