Buyer

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Most

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nákup zboží a služeb dle platných interních předpisů a zajišťování operativního nákupu režijního a jiného materiálu;
• Vedení databáze objednávek, zajištění včasných dodávek od dodavatelů výrobního i nevýrobního materiálu a služeb;
• Průběžná analýza dodacích podmínek u budoucích i současných dodavatelů;
• Zajišťování veškeré činnosti nákupu u nových a potenciálních projektů;
• Implementace KANBAN systému pro dodávky od dodavatelů – zlepšování zavedeného systému;
• Vedení databáze potenciálních dodavatelů a komunikace s dodavateli;
• Spolupráce při koordinaci výběrových řízení na služby a zboží;
• Příprava a správa svěřené dokumentace (objednávky, žádanky, dodací listy, účetní doklady a jiné) Spolupráce na inovačních projektech v oblasti zásobování).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci ve stabilní společnosti a příjemném pracovním kolektivu;
• Možnost seberealizace;
• Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;
• Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti automobilového průmyslu, hledáme Nákupčího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technickém nebo ekonomickém

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ příp. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru;
• Min. 2 roky praxe na obdobné pozici a zkušenost z prostředí nadnárodní výrobní firmy výhodou;
• Znalost práce na PC (MS office, JDE);
• Komunikativní znalost anglického jazyka;
• Znalost MRP systému;
• Znalost inventurních procesů a FIFO systému.

Preferujeme:
• Znalost čtení technické dokumentace;
• Znalost základních nákupních strategií;
• Znalost a schopnost interpretace obchodního zákoníku a souvisejících předpisů;
• Komunikační a vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování a efektivní prezentace;
• Organizační schopnosti, strategický přístup, a schopnost analytického myšlení;
• Samostatnost, spolehlivost, týmový přístup, flexibilita, odolnost vůči stresu;
• Aktivní přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2519079  Dátum zverejnenia: 27.5.2016