Montážní dělník / Operátor - až 26 000Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
29.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nabízíme několik operátorských pozic vhodných pro ženy i muže:
- Montážní práce (dveřní panely)
- Obsluha automatizovaných strojů
- Manipulant (zásobování linky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Prostředí mezinárodní společnosti
- Práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu)
- Nástupní základní plat ve výši 15 000,- Kč + pohyblivou složku až 9 900,- Kč
- Pro zaškolené operátory, kteří dosáhnou požadované úrovně kvalifikace, základní plat ve výši 17 000,- Kč + pohyblivou složku až 9 900,- Kč
- Motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1 000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 11 měsíců a 1 500 Kč nad 24 měsíců
- Placené přesčasy a navíc extra bonusy za přesčasy
- 70 kč stravenky
- Práce na 4 směnný provoz (12h směny - nepřetržitý)
- Místo výkonu práce Žatec - průmyslová zóna Triangle
- Bonus 1000 kč za doporučení vhodného kandidáta
- Možnost dopravy z: Litvínov, Most, Žatec, Louny, Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří

Informace o náboru

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz- volejte na naší bezplatnou linku: 800 100 110

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Yanfeng Automotive, mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu.
Celosvětově 28 000 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Spolehlivost, zodpovědnost
- Ochotu učit se nové věci
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat na směny
- Dobrý fyzický stav
- Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2769866  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26000