Konzultant kontaktního centra, 14-16.500 Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
HODONÍN, Okres Hodonín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
31.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 500 - 16 500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Společnost, která je 1 na trhu ve sféře externích call center nyní otevírá nové Call centrum přímo v Hodoníně!

 Chcete být u zrodu a růst s novým týmem? Do budoucna školit nové členy na pozici TeamLeaderů a Supervizorů?
 Jste komunikativní a chcete pracovat v mladém kolektivu báječných lidí?

Co budete dělat?
• vyřizovat pouze PŘÍCHOZÍ hovory klientů
• pracovat na TOP projektech typu ALZA, ČEZ apod.
• řešit požadavky a dotazy klientů týkající se objednávek zboží, splatnosti, apod.
• administrativní činnost, nabídka a prodej dalších produktů
Váš ideální profil?
• radost z komunikace s lidmi
• projev bez řečových vad
• umět najít řešení, schopnost vyjednávat
• uživatelská znalost práce na PC
• pozitivní přístup k životu

Co Vám nabídneme?
• stabilní práci na HPP pro renomovanou společnost
• různorodou práci na zajímavých projektech
• nejlepší zaškolení v oboru
• velmi atraktivní pracovní prostředí ve zcela nových prostorech kousek od centra
• možnost volit různorodé směny
• kariérní růst na vyšší pozice/specializace (např. cizojazyčné či technické projekty)
• stravenky, zvýhodněný tarif na volání, firemní snídaně, akce pro zaměstnance, soutěže o věcné ceny atd.
!!! Možnost i brigády pro studenty SŠ, VŠ či maminky na MD !!!
Kontakt:
V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na email: [email protected], ihned se Vám ozveme. Nečekejte, výběrové řízení právě probíhá (nástupy možné ihned již v PO 24. či 31.10. a dále).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Společnost, která je 1 na trhu ve sféře externích call center nyní otevírá nové Call centrum přímo v Hodoníně.
Na trhu v České republice působí od roku 1997 A JE součástí největšího poskytovatele služeb kontaktních center v Evropě a zároveň největšího na světě.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2789263  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 500 - 16 500