Skladník/skladnice - Brno,Šlapanice - 21-25 000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vychystávání zboží pro expedici podle dokumentace
- zaskladňování zboží z příjmu do skladu
- manipulace s břemeny
- obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové ohodnocení (21 - 25 000 Kč - v závislosti na zkušenostech)
- zázemí silné české společnosti (nástup do kmenového stavu)
- místo výkonu práce – Šlapanice u Brna (K Letišti)
- pracovní doba (3 směnný provoz - ranní, odpolední a noční směny)

Bohatá nabídka benefitů:
- 25 dní dovolené
- závodní stravování / stravenky
- příspěvek na dopravu
- roční prémie
- příspěvek na sport a kulturu
- zaměstnanecký zvýhodněný tarif

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5 000 Kč!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. výuční list
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost
- praxe v oblasti skladového hospodářství výhodou - není podmínkou
- průkaz/zkušenost s VZV výhodou - není podmínkou
- termín nástupu do pracovního poměru ihned nebo dle dohody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2794484  Dátum zverejnenia: 2.11.2016