Operátor/ka výroby – až 17.000 Kč - Uherské Hradiště - zajištěná svozová doprava!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištěná dotovaná svozová doprava z přilehlých oblastí - svozové autobusy ze směn a na směny:

SVOZOVÁ DOPRAVA zajištěna:
Březolupy - Uherské Hradiště
Strážnice – Kunovice, Bojkovice – Kunovice
Uherské Hradiště – OSVĚTIMANY
Uherské Hradiště - VESELÍ NAD MORAVOU
Uherské Hradiště - UHERSKÝ BROD
Uherské Hradiště – BÁNOV
Uherské Hradiště - MORAVSKÝ PÍSEK

Pracovní náplň:
- lehká manuální práce ve výrobě komponentů pro elektronické přístroje a zařízení:
- odebírání kusů ze strojů
- třídění kusů
- rozpoznání chyb a vad
- vizuální kontrola
Požadavky:
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve směnném režimu
- dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
- nástupní mzda se pohybuje od 14 do 17 000 Kč
- mzda 86 Kč/hod.
- osobní ohodnocení až 2 000 Kč/měsíc
- příplatek za noční směny 12,5 Kč/hod.

+ široká nabídka benefitů:

- 14 dní dovolené
- dotované závodní stravování
- vstupní lékařskou prohlídku hradí zaměstnavatel
- práce v nepřetržitém režimu – 12 hod., denní a noční směny
- práce v moderním prostředí s příjemnou atmosférou
- hlavní pracovní poměr

Informace o náboru

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na email: [email protected] , tel: 725 426 723.
Reagujte co nejrychleji, výběrové řízení právě probíhá. Budeme Vás ihned kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilovy prumysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2978936  Dátum zverejnenia: 17.3.2017