Obsluha zákaznické podpory - internetový obchod (brigáda)

ADK TRADE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 88, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADK TRADE s.r.o., IČ 28811615
Pracoviště:ADK TRADE s.r.o., pracoviště Vysoké Mýto, Komenského 88, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 80 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DLE DOMLUVY DPP NEBO DPĆ
Místo výkonu práce: Komenského č.p. 88, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Hledáme posilu pro obsluhu zákaznické podpory našich eshopů
Vhodné jako přivýdělek nebo brigáda při studiu.

Co práce obnáší:
- odpolední emailový a telefonický kontakt s našimi zákazníky, základní administrativa objednávek (příjem, potvrzení)
- čas nástupu do práce: 16:00 až 20:00 (na čase se lze dohodnout a popř. upravit.)

Co očekáváme:
- proaktivní a prozákaznický přístup
- výbornou znalost českého jazyka a gramatiky
- základní znalost MS Office (Word, Excel)
- aktivní a zodpovědný přístup ke svěřené práci
- selský rozum

Co nabízíme:
- odpovědnou a samostatnou práci s potřebnou podporou
- přijemné pracovní prostředí se vším, co je k práci potřeba
- příjemný kolektiv

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11723690728

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2812113  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80 Kč/měsíc