Vrátní

Agentura PANCÉŘ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Janáčkova 3160, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
61 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vrátní (54141)

Pracoviště a kontakty

Firma:Agentura PANCÉŘ s.r.o., IČ 26155788
Pracoviště:Agentura PANCÉŘ s.r.o., pracoviště Prostějov, Janáčkova 3160/4, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 61 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Šolcová tel.: 585 751 368, e-mail: [email protected]. NECHODIT OSOBNĚ NA PRACOVIŠTĚ. PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKY. Požadujeme: čistý RT, spolehlivost, zkoušky profesní kvalifikace strážný výhodou. Pracovní náplň: zapisování vozidel, obchůzková činnost, evidence návštěv. PD: Po-Ne 6:00-18:00, 18:00-6:00 hod. Nabízíme: náborový příspěvek 1 000 Kč při nástupu a po 3 měs. 2 500 Kč. Stravenky v hodnotě 70 Kč. Pracoviště: Prostějov

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11400870751

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2789072  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 61 Kč/měsíc