Mechanik zemědělských strojů

AGRI CS a.s. (MPSV)

Místo práce
Mělnická 158, 277 15 Tišice, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení (72334)

Pracoviště a kontakty

Firma:AGRI CS a.s., IČ 26243334
Pracoviště:AGRI CS a.s. - Tišice, Mělnická 158, 27715 Tišice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-21
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Mělnická 158, Tišice.
Náplň práce: servis a opravy zemědělských strojů CASE IH a STEYR; diagnostika a opravy elektronickcýh závad a navigací, záruční a pozáruční servis; provádění oprav a servisních služeb ve špičkově vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi; přeprodejní příprava nových strojů.
Požadujeme: SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení; praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky nebo v automobilní oblasti; dobrá znalost práce na PC; alespoň pasivní zanlost AJ; ŘP sk. B a T, sk. C a E výhodou; speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou; proaktivní a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita; samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu; komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou; práce v moderně řízené společnosti, která je jedničkou na trhu, a která reprezentuje značky světové třídy CASE a STEYR; přímý kontakt se špičkovou technikou; pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj; platové ohodnocení závislé na výkonu; stravenky nebo podnikové stravování; jazykové kurzy; příspěvek na penzijní připojištění, další podnikové benefity.
Kontakt: pí Kosíková (PO - PÁ od 7:00 do 15:30), životopisy zasílat e-mailem.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 9807830730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2756988  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc