Servisní technik kogeneračních jednotek bioplynových stanic

agriKomp Bohemia s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Střelice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici ve fyzikálních a průmyslových oborech (311)

Pracoviště a kontakty

Firma:agriKomp Bohemia s.r.o., IČ 27676030
Pracoviště:AgriKomp Bohemia s.r.o. - 05, Střelice a dále celá ČR

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem.
SERVISNÍ TECHNIK kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice
V celé Evropě agriKomp vybudoval již více než 550 bioplynových stanic o výkonu 40 kW až 1,5 MW a mnoho dalších je osazeno robustními komponenty z dílny agriKompu. Pro spolehlivost a kvalitu naší techniky hovoří zejména to, že všechny důležité díly našich bioplynových stanic sami vyvíjíme a vyrábíme.
Popis práce:
" provádění pravidelného a havarijního servisu a údržby kogeneračních jednotek bioplynových stanic
" komunikace se zákazníkem
" hotline služby
" místo výkonu práce: Střelice u Brna
" časté výjezdy po celé ČR i zahraničí (časově náročná práce)
Požadujeme:
" časovou flexibilitu, samostatnost, preciznost
" manuální zručnost, pečlivost
" schopnost a snahu se rychle učit
" vzdělání SOU, SOU s maturitou, SŠ i VŠ (se zaměřením na auta, motory, elektromechanik apod.)
" řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Velkou výhodou:
" zkušenosti z technických oborů (elektro, automobilová doprava atd.).
" komunikativní znalost německého jazyka
" dobrá znalost PC
" svářečský průkaz plast, ocel
" el. vyhláška 50, další vzdělání v oboru elektro
" zkušenosti z technických oborů (automobilová doprava atp.)
Nabízíme:
" maximální podporu při zaškolení na novou pracovní pozici a následně spolupráce se zkušenými řídícími pracovníky
" zázemí stabilizované firmy, práci v perspektivním oboru
" služební notebook, mobil aj .
" zaučení pod dohledem zkušených montérů, školení v Německu
" možnost práce s kvalitní a moderní technologií
" stravenky
Nástup:
" ihned
Místo výkonu práce: Střelice u Brna a dále celá ČR

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 10829460726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2739923  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc