Pekaři

AHOLD Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
Rokycanská 2656, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-18
Mzdové podmínky (brutto)
72 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pekaři (75121)

Pracoviště a kontakty

Firma:AHOLD Czech Republic, a.s., IČ 44012373, http://www.ihypernova.cz
Pracoviště:AHOLD Czech Republic, a.s.- Rokycanská 2, Rokycanská 2656/2, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-07-18
Mzdové rozpětí:od 72 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
" Výroba a pečení pekařských výrobků dle receptur
" Odpovědnost za kvalitu upečeného zboží
" Znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt
" Práce ve směnném provozu
" Odpovědnost za práci se zbožím
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
" Zkušenosti s prací v oboru pekařství a maloobchodu výhodou
" Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
" Trestní bezúhonnost
" Vyučení v oboru pekař/cukrář/prodavač výhodou
CO VÁM NABÍZÍME?
" Jistotu stabilního zaměstnání
" Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
" Trvalý měsíční příjem a další benefity
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na dopravu, slevové poukázky na nákup, příspěvek na sport, zvýhodněné volání, slevy na zájezdy s CK, odměny k pracovnímu jubileu

Poslední změna:2016-07-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10526460759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2645535  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 72 Kč/měsíc