Prodavač/ka specialista/tka - obsluhovaný úsek uzenin, lahůdek

AHOLD Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
Rožmitálova 1812, 678 01 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-16
Mzdové podmínky (brutto)
69.2 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:AHOLD Czech Republic, a.s., IČ 44012373
Pracoviště:AHOLD Czech Republic, a.s. - prodejna Albert Blansko, Rožmitálova, Rožmitálova 1812/5, 678 01 Blansko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-06-16
Mzdové rozpětí:od 69.2 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní pracovní poměr nebo zkrácený prac. úvazek 30 hodin týdně. Mzda 69,20 Kč/hod.
POŽADUJEME: zkušenosti s prodejem výhodou, aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, flexibilitu a samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: práce v obsluhovaném úseku, doplňování zboží, znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, práce ve dvousměnném provozu, odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny, dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce, dodržování podmínek skladování a hygienických norem, odpovědnost za manipulaci se zbožím, vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného.
NABÍZÍME: motivující finanční ohodnocení, práce v dynamickém a cílevědomém kolektivu, zázemí mezinárodní společnosti, možnost vzdělání a dalšího profesního růstu, velmi příjemné a moderní pracovní prostředí, dny dovolené navíc, příspěvek na dopravu, stravenky, slevy na nákup zboží v našich prodejnách, zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání, penzijní připojištění, možnost slev na dovolenou s vybranou cestovní kanceláří, příplatek na praní a čištění pracovního oblečení, Stříbrnou kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte osobně manažera prodejny na prodejně ul. Rožmitálova 5/7, Blansko, e-mail: [email protected], tel. 725 195 804 nebo 727 830 713.

Poslední změna:2016-06-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 10616370738

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2654268  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 69.2 Kč/měsíc