Prodavač/ka specialista/tka

AHOLD Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 2855, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-18
Mzdové podmínky (brutto)
69.2 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:AHOLD Czech Republic, a.s., IČ 44012373
Pracoviště:AHOLD Czech Republic, a.s., ALBERT Ostrava - Přívoz, Nádražní 2855/147, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-07-18
Mzdové rozpětí:od 69.2 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nádražní 147, Ostrava - Přívoz

V případě zájmu volejte na tel. Po-Pá 8-20 hod. nebo se můžete dostavit osobně na adresu prodejny.

Náplň práce:
Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku, znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, Práce ve směnném provozu, Odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny, Dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce, Dodržování podmínek skladování a hygienických norem, Odpovědnost za manipulaci se zbožím, Zkušenosti s prodejem výhodou.

Požadujeme:
Aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, Flexibilitu a samostatnost, Spolehlivost a zodpovědnost, Pracovitost, Trestní bezúhonnost, Základní znalost práce na PC výhodou.

Pracovní doba:
Dle potřeb prodejny a pracovního úvazku, individuální domluva je možná, minimálně 2 pracovní víkendy.

Nabízíme:
Při práci na pracovní smlouvu (možnost zkráceného pracovního úvazku) nabízíme:
Příspěvek na stravování - stravenky,
Příspěvek na dopravu do zaměstnání hromadnou dopravou,
Příplatek na praní a čištění pracovního oblečení a ochranných prostředků,
Stříbrná karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele,
Zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4 x ročně,
Zvýhodněné služby mobilního operátora O2 pro zaměstnance + pro 4 rodinné příslušníky,
Slevy na cestování s ČEDOKEM, Firemní časopis
Při dlouhodobé spolupráci nabízíme: Rekondiční volno - volno nad rámec řádné dovolené, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměny při pracovním výročí.

Poslední změna:2016-07-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10934050782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2718184  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 69.2 Kč/měsíc