Prodavač/ka specialista

AHOLD Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
Velkomoravská 462, 695 01 Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
80.5 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:AHOLD Czech Republic, a.s., IČ 44012373
Pracoviště:AHOLD Czech Republic, a.s. - Albert hypermarket Hodonín, Velkomoravská 1652/18, Velkomoravská 462/17, 695 01 Hodonín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 80.5 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Velkomoravská 1652/18, 695 01 Hodonín. Vyučení v oboru prodavač/ka výhodou, zkušenosti s prací v maloobchodě nebo v úseku pečiva výhodou, orientaci na zákazníka, časovou flexibilitu a samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, aktivní komunice se zákazníky, příjemné vystupování, pracovitost, trestní bezúhonnost. Příspěvek na stravování - stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání hromadnou dopravou, příplatek na praní a čištění pracovního oblečení a ochranných prostředků, stříbrná karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4 x ročně, zvýhodněné služby mobilného operátora O2 pro zaměstnance + pro 4 rodinné příslušníky. Slevy na cestování s ČEDOKEM, firemní časopis, rekondiční volno - volno nad rámec řádné dovoleé, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí. Kontakt na tel. 724 954 472, na mail: [email protected] i osobně po předchozí telefonické domluvě.

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11996150730

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2894632  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80.5 Kč/měsíc