Učitel odborného výcviku oboru tiskař na polygrafických strojích

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Frýdecká 690, 737 01 Český Těšín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
10875 - 12780 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborného výcviku (23203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace, IČ 00577235, http://www.sshopct.cz
Pracoviště:Frýdecká 690/32, 737 01 Český Těšín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 10875 do 12780 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V prvním roce zkrácený pracovní úvazek - 0,5 (výuka obtýden) - plat 10. plat. třída
dle NV 564/2006 Sb.
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11738790718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2815338  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10875 - 12780 Kč/měsíc