Senior project manager - s aktivní AJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která připravuje
realizaci výstavby výrobního závodu v oblasti Automotive na Slovensku hledáme zkušeného

Senior project managera - s aktivní AJ

Zodpovědnost a pravomoc :
• zodpovědnost za project management od přípravy, přes realizaci až po předání celého projectu
• zodpovědnost za celý projekt ve všech oblastech a všech profesích
• vedení projektového týmu vč. externích spolupracovníků dle požadavků klienta
• zpracování standardů projektu pro klienty
• kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu
• výběr generálního dodavatele a subdodavatelů
• zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
• příprava smluv a smluvních podmínek pro dodavatele
• reporting pro investora během vývoje projektu a v průběhu realizace
• plán nákladů a program projektového managementu
• organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
• kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
• zpracování a projednání návrhů smluv s dodavateli
• spolupráce s cost managerem při organizaci výběrových řízení
• spolupráce s TDI na kontrole projekt. dokumentace a v průběhu realizace projektu
• spolupráce s TDI na kontrole kvality prací
• organizace předání díla investorovi
• komunikace s investorem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ
• spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a technologickém projektu v EU
• práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu týmu
• možnost dlouhodobé spolupráce
• zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Bratislava a Nitriansky kraj

Informace o náboru

Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email.

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní konzultační skupina.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené VŠ vzdělání - stavební/ strojní fakulta
• nutná praxe na obdobné pozici nejméně 10 let v řízení rozsáhlých projektů
• zkušenosti s vedením projektů v oblasti průmyslové výstavby - ideálně Automotive
• zkušenosti s řízením a vedením projektů nad 500 milionů Kč
• schopnost komunikovat jasně a efektivně formulovat požadavky
• prokazatelná schopnost řešit problémy
• dobrá znalost anglického jazyka
• profesionální a pečlivý přístup
• nezávislé a strategické myšlení
• znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2682733  Dátum zverejnenia: 26.6.2017