IT projektový manažér - junior

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
V závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažment v TELCO oblasti na medzinárodných projektoch.

Ponúkame:
- Perspektívnu zaujímavú prácu na rôznorodých projektoch
- Zaškolenie do nových technológií a aktívnu podporu pri Tvojom osobnom i profesionálom rozvoji
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Zaujímavý systém benefitov
- Pohodový pracovný kolektív, priateľskú atmosféru

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, pričom 2. kolo pohovoru prebehne priamo u nášho zákazníka v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technické, Telekomunikácie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Hľadáme projektového manažera v TELCO oblasti , ktorý by pracoval na medzinárodných projektoch.

Požadujeme:
- Skúsenosť s projektovým manažmentom
- Analytické myslenie
- Aktívnu znalosť nemeckého a anglického jazyka
- Ochotu cestovať za klientom do zahraničia (50% času)

Výhodou, ale nie podmienkou, je:
- Znalosť Big Data technológii, Hadoop, Spark
- Certifikát v oblasti PM (Prince, PMP )

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2521458  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V závislosti od praxe a skúseností