Montážní dělník v automobilce - nadstandardní ohodnocení!!

Ascari s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17 700

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabíráme na pozici ̎OPERÁTORA SVAŘOVNY ̎ a ̎PRACOVNÍKA FINÁLNÍ MONTÁŽE ̎ pro lukrativní a stabilní společnost v oblasti automobilového průmyslu, která opakovaně vítězí v soutěži ZAMĚSTNAVATEL ROKU

PROFIL ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA:
vlastní výuční list (ve strojírenském oboru, automechanik, autoelektrikář, autokarosář, autolakýrník, mechanik - elektronik) - NENÍ PODMÍNKOU
má technické myšlení a dokáže pracovat v týmu
je ochoten pracovat ve vícesměnném provoze (týden ranní směny, týden noční směny, týden odpolední směny)
má VELMI dobrou fyzickou kondici
nebrání se přesčasové práci
rád se učí novým věcem

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

RÁDI VÁM NABÍDNEME:
zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti v okrese Frýdek – Místek
úhradu 50% Vašich finančních výdajů spojených s dopravou do zaměstnání a ze zaměstnání (vztaženo na autobusovou, příp. vlakovou dopravu)
NÁSTUPNÍ MZDA: 17 700 Kč, po zkušební době základní mzda 19 750 Kč
Od 4. měsíce navíc docházkový bonus ve výši 1 600 Kč
pololetní a výrobní bonusy až do výše 60% platu
kvartální prémie až do výše 6 400 Kč
příspěvek na závodní stravování (cena oběda 25 Kč)
práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi
proškolení, zaučení
zajištění vstupní lékařské prohlídky u závodního lékaře (kandidátům stačí výpis ze zdravotní dokumentace)
poskytnutí pracovního oděvu a ochranných osobních pomůcek a prostředků
předpokládaný nástup: ihned!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2452426  Dátum zverejnenia: 30.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17 700