Chcete pracovat na svařovně a nemáte svářečský průkaz? Nevadí! U nás ho nepotřebujete!

Ascari s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17700-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- obsluha určeného výrobního zařízení včetně dodávání materiálu na linku
- hlídání přesností ve výrobě, výměna opotřebených dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- OKAMŽITÝ NÁSTUP !!!
- Nástupní mzda: 17 700 Kč
- zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti v okrese Frýdek – Místek
- úhradu 50% finančních výdajů spojených s dopravou do zaměstnání a ze zaměstnání (vztaženo na autobusovou, případně vlakovou dopravu)
- příspěvek na závodní stravování (cena oběda cca 25 Kč)
- práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi
- motivující finanční ohodnocení (docházkový bonus až 1 600 Kč, 4x ROČNĚ BONUSY ZA SPLNĚNÍ VÝROBNÍHO PLÁNU AŽ 36 000 Kč)
- proškolení, zaučení
- zajištění vstupní lékařské prohlídky u závodního lékaře (kandidát musí mít k dispozici pouze svou zdravotní dokumentaci)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední automobilová společnost Moravskoslezského kraje; zaměstnavatel roku 2014, 2015.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2714917  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17700-30000