Organizátor/ka vzdělávacích seminářů

ASI informační technologie s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1. máje 747, 789 85 Mohelnice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12500 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Organizátoři konferencí a událostí (33320)

Pracoviště a kontakty

Firma:ASI informační technologie s.r.o., IČ 25864394
Pracoviště:1. máje 747/3, 789 85 Mohelnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12500 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis činnosti:
- Organizování skupinových vzdělávacích seminářů
- Obchodní a organizační komuikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně)
- Organizační komunikace s lektory seminářů
- Sledování trendů na trhu vzdělávání, dle toho plánování nových seminářů a získávání nových lektorů
- Práce s firemním informačním systémem
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost práce samostatně i v týmu
- Odpovědnost, svědomitost, cílevědomost
- Rychlé osvojování nových znalostí a dovedností, systematická práce
- Pokročilá znalost práce na PC, Windows, MS OFFICE na úrovni ECDL
- Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
- Asertivní chování, příjemné vystupování
- Praxe v oblasti vzdělávání či obchodování vítána.
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilni firmy v krásném regionu, pravidelná školení a specializace v oboru, pracovní smlouva na plný úvazek, získání certifikátu ECDL v rámci 3 měsíční zkušební doby.
Kontakt:
Zájemce žádáme o zaslání motivačního dopisu se strukturovaným životopisem elektronicky na adresu: [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11569990736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2764170  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12500 - 20000 Kč/měsíc