Environmentální auditor a poradce

ASTON - služby v ekologii, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
nám. F. Křižíka 1886, 390 01 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti průmyslové ekologie (21430)

Pracoviště a kontakty

Firma:ASTON - služby v ekologii, s.r.o., IČ 26072602
Pracoviště:ASTON - služby v ekologii, s.r.o. Tábor, nám. F. Křižíka 1886/14, 39001 Tábor 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-04
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní pracovní poměr, jednosměnný.

Orientační náplň pracovní pozice:
- administrace evidencí a ohlašování povinných výkazů vztahujících se k ochraně životního prostředí (zákony řešící nakládání s odpady, nakládání s obaly, ochranu vod, ochranu ovzduší, nakládání s chemickými látkami, IRZ, aj.),
- poradenství v environmentu u portfolia mandantů, převážně průmyslových podniků,
- administrace environmentálních povinností a spolupráce na demoličních a sanačních projektech u mateřské firmy.

Požadavky kladené na uchazeče:
- vzdělání VŠ nebo SŠ s maturitou
- orientace v problematice podnikové ekologie
- schopnost samostatně a operativně řešit přidělené úkoly, časová flexibilita
- znalost práce na PC, zjm. v Microsoft Office
- ochota řešit nové úkoly a učit se novým věcem
- znalost příslušné legislativy, schopnost načíst změny legislativy a dokázat je interpretovat v jednoduché podobě zaměstnancům mandantů a zaměstnancům mateřské firmy
- řidičské oprávnění skupiny B a schopnost řídit osobní vůz
- výhodou znalosti a zkušenosti v podnikové ekologii a environmentu.

Možnost i pro absolventy středních a vysokých škol.

Místo výkonu práce: v Táboře, s výjezdy k obchodním partnerům a na stavby, zjm. v jižních Čechách a v Praze.

Platové podmínky: 20000,- až 25000,- Kč.
Ostatní: nárok na 4 týdny dovolené, osobní automobil, mobilní telefon, PC, stravenky v hodnotě 80,- Kč/pracovní den, aj.

Nástup ihned

Podmínka účasti ve VŘ: zaslání osobního životopisu na email: [email protected] do 20.11.2016!

Kontakt: telefonicky na tel. 739268622 od 8::00 do 16:00 hod., emailem na [email protected].

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11684460727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2799326  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc