Konzultant/ka t-mobile prodejny

AXUS CZ s.r.o. (MPSV)

nám. T. G. Masaryka 62, 571 01 Moravská Třebová, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií (24340)

Pracoviště a kontakty

Firma:AXUS CZ s.r.o., IČ 29144001
Pracoviště:AXUS CZ s.r.o.-MT, nám. T. G. Masaryka 62/9, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaším úkolem na dané pozici bude:
o Aktivní prodej produktů a služeb společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.
o dosahování stanovených prodejních cílů
o poskytování kvalifikovaných rad a informací zákazníkům o nabízených produktech a službách
o servisní činnost
o dodržování prodejních postupů a standardů kvality prodeje
Nabízíme:
o zajímavou práci v atraktivním a rychle rozvíjejícím se oboru
o odborné školení k dané pozici
o výkonnostní ohodnocení
o zaměstnanecké soutěže o atraktivní ceny
o zaměstnanecké výhody
o profesní rozvoj
Kvalifikace:
o komunikativnost
o zájem o oblast mobilních telekomunikací a služeb
o ochotu a velmi dobré schopnosti jednat se zákazníky
o aktivní a pozitivní přístup
o příjemné vystupování
o časová flexibilita
o bezúhonnost
Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na níže uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 11490870746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2738181  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 - 28000 Kč/měsíc