Jednoduchý prodej po telefonu (telefonní operátor) - nástupní bonus 5 tis. Kč

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Pracoviště: Šafránkova 3, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*jednoduchý prodej vlastních produktů po telefonu
*telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o služby společnosti B2M
*volání konkrétním zájemcům do firem

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práci na hlavní pracovní poměr
*zajímavé a motivující finanční ohodnocení: fixní plat + osobní ohodnocení + provize z prodeje
*příjemné a velmi moderní pracovní prostředí
*nástup možný ihned nebo dle dohody
*široký prostor pro následný rozvoj
*stravenky
*teplé a studené nápoje zdarma
*výbornou dostupnost MHD (centrum)
*neformální oblékání
*soutěže a hry v hodnotě cca 10 tis. měsíčně
*Nástupní bonus 5 000Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*nepožadujeme zkušenost s telefonickým prodejem, hledáme však lidi s obchodním duchem, kterým nevadí telefonovat
*příjemný hlasový projev výhodou
*znalost českého nebo slovenského jazyka slovem i písmem
*znalost základní práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 2305266  Dátum zverejnenia: 30.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 30000 Kč/měsíc