Kuchař -ka, v doporučeném hotelu s výhledem na Alpy, Ruhpolding

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Ruhpolding, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 800 EUR/měsícnárok na placenou dovolenou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro navštěvovaný hotel ve centru města Ruhpolding a jeho restauraci hledáme kuchaře a to bud pro sezónu či ideálně natrvalo. Nástup dle domluvy , možný od ihned. Ubytování a strava jsou samozřejmostí. Možnost lyžování a dalšího sportovního vyžití.
Ref.č.: ID715K
Plat: min. 2200EUR čistého (ubyt. zdarma)
Region: SRN, Bavorsko
Typ: plný úvazek
Platnost: nabídka je aktuální, podobné nabídky pro kuchaře máme k dispozici po celém Německu a Rakousku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o celoroční hotel
- výborný kolektiv,ověřený zaměstnavatel, čeští či slovenští kolegové
- pracovní smlouva přímo od zaměstnavatele
- Zdravotní a sociální pojištění, ubytování v místě pracoviště bez nutnosti dojíždět
- Možnost zkušebního dne na přání (jen pokud budete chtít )

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto či podobnou naši nabídku prosíme o zaslání životopisu společně s fotografií na [email protected] T.+420 608769029. Rádi Vám nabídneme pracovní místo na míru a připravíme rezervní prac. nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

kvalitní německá restaurace s hotelem, blízkost ski areálu, místo je známé především BIATLONEM. Částečně je tým tvořen lidmi i z Čech či Slovenska.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru kuchař či hotelová škola výhodou
- neměcký jazyk na komunikativní gastro úrovni
- praxe ze stejné pozice podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3069788  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc