1x Servírka na léto, u jezera - Alpy- Jižní Tyrolsko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Reschen/Resia, Resia, Autonomní provincie Bolzano, Itálie
plný úvazek
Termín nástupu
15.07.2019
Mzdové podmínky (brutto)
10,5 - 11 EUR/hod.10,5€ hodina, čistá mzda EUR/měsíc bude 1700 €uro plus vlastní spropitné,plus 13.a 14. plat k tomu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta Café hotel u jezera hledáme na letní sezónu servírku či barmanku m/ž, poslední volné místo. Klidně i nevyučenou s trochou praxe a němčinou. Tento rodinný hotel se nachází u jezera v překrásné turistické oblasti.
Příjem: 1700 € čistého (plus vlastní spropitné a + 13.a 14. plat k tomu)
Region: Jižní Tyrolsko,
Typ: možnost navázat na práci další sezónou
v kolektivu budou další 3 česko-slovenští kolegové
Nástup: 15.7.2019 či dle domluvy
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 6 dní v týdnu, pouze a jenom 8 hodin denně
Ubytování: ubytování a strava zdarma (vlastní pokoj, wc,wifi, vše nově vybaveno)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v překrásné lokalitě Alp. Tuto nabídku vřele doporučujeme. Rádi poskytneme reference o kavárně a hotelu a dopošleme Vám fotografie.
- velmi dobré platové ohodnocení
- výborný zaměstnavatel

Informace o náboru

Svůj životopis ideálně rovnou v německém jazyce s fotografií zašlete prosím na [email protected] s uvedením ID269. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na tel. čísle +420608769029. Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

tří hvězdičkový Café Hotel v Alpách, ověřený zaměstnavatel, poslední servírka zde byla opakovaně asi 3x. . Příjemní německy mluvící majitelé. Vlastní nové ubytování přímo v hotelu bez nutnosti dojíždět. s dopravou Vám pomůžeme. Bez zprostředkovacího poplatku. Pracovní smlouvu budete mít přímo od jihotyrolského zaměstnavatele.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost NJ podmínkou, na komunikativní úrovni
- usměvavost, proaktivnost a loyalita
Osobností předpoklady:
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- profesionalita, spolehlivost
- vstřícnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 713322  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,5 - 11 EUR/hod.10,5€ hodina, čistá mzda EUR/měsíc bude 1700 €uro plus vlastní spropitné,plus 13.a 14. plat k tomu