Bankovní poradce/poradkyně

Bc. Marek Ivanka (MPSV)

Místo práce
Lípová 665, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví (24139)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bc. Marek Ivanka, IČ 75973561
Pracoviště:Bc. Marek Ivanka-002, Lípová 665/1, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-04
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do nové pobočky Partners market v centru Liberce vybíráme 2 nové kolegy/kolegyně na pozici Bankovní poradce/poradkyně.
Partners markety jsou nově vznikající kamenné pobočky (převážně se zaměstnanci) po celé ČR, poskytující objektivní informace a nezávislé poradenství z oblasti financí naprosto jedinečným způsobem. Férový přístup, spolehlivé rady, komplexní řešení napříč 60-ti finančními institucemi a navíc Bankovní služby UniCredit Bank! Přátelská atmosféra je u nás samozřejmostí. Chceme neustále rozšiřovat naše služby, proto nyní vybíráme 2 nové kolegy/kolegyně na pozici Bankovní poradce/poradkyně.
Hledáme právě Vás?
- Jste komunikativní a vstřícný/á?
- Jste zodpovědný/á a samostatný/á?
- Baví Vás práce a chcete se dále vzdělávat a rozvíjet?
- Těší Vás pomáhat lidem?
- Máte min. středoškolské vzdělání?
Poznáváte se? Pokud ANO, máme pro Vás příležitost.
Co Vám nabízíme?
- Práci na plný úvazek
- Stálý příjem + bonusy
- Širokou řadu benefitů
- Osobní a osobnostní růst
- Zázemí velké a úspěšné společnosti
- Stálé vzdělávání v oboru bankovnictví a finančnictví
- Příjemné prostředí nových kanceláří a přátelský kolektiv
- A také skvělý pocit z dobře odvedené práce.
Zkušenosti z oboru jsou výhodou, ale nejsou pro nás to nejdůležitější. Pozice je vhodná i pro absolventy vyšších odborných či vysokých škol.
Chcete-li využít příležitosti a být úspěšní v perspektivním oboru, pošlete svůj životopis na [email protected]. Ozveme se Vám. Po telefonickém hovoru je možné domluvit se na osobním pohovoru.

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10089840770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2799572  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc