Operátor pekařské linky - mistr

BEAS, a.s. (MPSV)

Místo práce
89, 544 42 Choustníkovo Hradiště, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:BEAS, a.s., IČ 15061205
Pracoviště:BEAS, a.s. - Choustníkovo Hradiště, Choustníkovo Hradiště 89, 544 42 Choustníkovo Hradiště

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OPERÁTOR PEKAŘSKÉ LINKY - MISTR -smysl pro týmovou práci, smysl pro disciplínu, pečlivost, trpělivost, dodržování pracovních postupů, třísměnný nepravidelný provoz.
Náplň práce: manuální práce na poloautomatické pekařské lince s důrazem na kvalitu, pomocné pekařské práce, obsluha linky, vedení menšího kolektivu lidí.
Nabízíme: práce v moderním, nově otevřeném provozu, zaměstnanecké výhody, prac. poměr na dobu určitou s možností prodsloužení,možnost ubytování v bytech společnosti v Jaroměři, strukturované životopisy zasílejte na danou e-mailovou adresu

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11581430722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2815635  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 Kč/měsíc