Logistic junior

BENEŠ a LÁT a.s. (MPSV)

Místo práce
Tovární 463, 289 14 Poříčany, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-29
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odbytoví agenti (33311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BENEŠ a LÁT a.s., IČ 25724304
Pracoviště:BENEŠ a LÁT a.s. - Tovární, Tovární 463, 289 14 Poříčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-03-29
Mzdové rozpětí:od 19000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: organizace zajišťování přeprav zboží, zpracování podkladů pro dodávky, komunikace se zákazníky, koordinace požadavků zákazníka.
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost AJ podmínkou (denní telefonická a emailová komunikace), uživatelská znalost PC, organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, týmového ducha, pečlivost, flexibilitu.
Nabízíme: týden dovolené navíc, závodní stravování, vzdělávání, příspěvky na rekreaci dítěte (tábory, lyžařské zájezdy).
Kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 15:00).

Poslední změna:2016-10-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 10479660781

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2788399  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 25000 Kč/měsíc