Všeobecná zdravotní sestra na pozici vedoucí s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

BESKYD DZR, o.p.s. (MPSV)

Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry se specializací (2221)

Pracoviště a kontakty

Firma:BESKYD DZR, o.p.s., IČ 28618530
Pracoviště:BESKYD DZR, o.p.s. [2], Hlavní třída 2326, 73801 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16
nástup 1.4.2017
Poskytování komplexní zdravotní a ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, znalost vedení zdravotnické dokumentace apod., komunikace s pojišťovnami, fakturace výkonů.
Pracovní doba (40 hod/týden ) v případě potřeby a dle domluvy směny od 6.30 do 18.30hod.
Podmínkou je platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra, trestní bezúhonnost, znalost vedení zdravotní dokumentace a znalost souvisejících právních předpisů. Požadovaná praxe v podobném zařízení min. 1 rok.
Předpoklady - znalost práce na PC, znalost programu Cygnus výhodou, dobré komunikační dovednosti, schopnost samostatného rozhodování, koordinace a schopnost vést a pracovat v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání, empatie, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11764750731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2824827  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26000 Kč/měsíc