Obchodní referent/ka - elektroinstalační materiál plzeň

Bi Esse Cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Koterovská 601, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bi Esse Cz s.r.o., IČ 25232703, http://www.biesse.cz
Pracoviště:Koterovská 601/192, Koterov, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na email: [email protected]
Přijmeme na HPP obchodní referent elektroinstalační materiál Plzeň

Náplň práce:

o příprava a zpracování nabídek, technická podpora
o komunikace s dodavateli a zákazníky
o spolupráce s pobočkami a ostatními odděleními
Požadujeme:

o SŠ vzdělání - obor elektro (vhodné i pro absolventy)
o komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost
o znalost práce na PC (MS Office)
o ŘP sk.B

Nabízíme:

o mzda od 20 000,- Kč (po zapracování prémie)
o zaměstnanecké výhody (bonusy, stravenky, firemní akce a mnoho dalšího)
o možnost osobního růstu
o smlouva na trvalý pracovní poměr
o pracovní doba 6.30 - 15.00

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11705710711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2805993  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc