Prodejce nových vozů

BOHÁČ Milan s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Obce Ležáků 814, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odbytoví agenti (33311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BOHÁČ Milan s.r.o., IČ 25999966
Pracoviště:Obce Ležáků 814

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Chrudim.
Náplň práce:- prezentace a prodej vozů zákazníkům, odborné poradenství spojené s prodejem vozu,aktivní vyhledávání nových zákazníků, komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu,administrativa spojená s prodejem vozu, fakturace, prodej příslušenství, pojištění, zajištění financování,koordinace prodejních a poprodejních služeb
Požadujeme:- min. SŠ s maturitou, praxe na obchodní pozici s prokazatelnými výsledky, praxe v prodeji vozů velkou výhodou, přehled v oblasti automobilů, samostatnost, schopnost organizace práce, odolnost vůči stresu, komunikační a vyjednávací schopnosti, vyjadřování na vysoké úrovni slovem i písmem, matematické znalosti, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: stabilní práci na HPP v zavedené a stabilní společnosti
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích, mobilní telefon, odborné zaškolení, podpora zkušenějších kolegů v začátcích

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 10223120710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2743126  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 25000 Kč/měsíc