Operátor skladu-pilař

Bohdan Bolzano, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Huťská 126, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (81899)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohdan Bolzano, s.r.o., IČ 62954369, http://www.bolzano.cz
Pracoviště:BOHDAN BOLZANO, s.r.o., Huťská 126, 272 01 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: práce je vykonávána ve skladu hutního materiálu; obsluha automatické pásové pily; zadávání programu řezání dle výrobních předpisů; manipulace s materiálem zejména pomocí jeřábu; dohled nad procesem dělení; odstraňování případných závad a chyb při procesu dělení; balení hotového zboží a jeho příprava k expedici. Nabízíme: zázemí ryze české společnosti; až "rodinné" pracovní prostředí; po zaškolení prémie a odměny; stravenku v hodnotě 100- bez doplatku za každou odpracovanou směnu; nealko na pracovišti zdarma; bezplatný servis pracovních oděvů; v případě potřeby zajištění průkazů jeřábníka, vazače a řidiče VZV.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11564390732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2766143  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 22000 Kč/měsíc