Obráběč - cnc stroje

Bohumil Hála (MPSV)

Místo práce
Chelčického 1610, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-25
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohumil Hála, IČ 74311964
Pracoviště:Bohumil Hála - 001, Chelčického 1610, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-25
Mzdové rozpětí:od 17000 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Chelčického 1610, Česká Lípa

Požadujeme: vyučení v oboru strojním, alespoň základy obrábění a programování CNC stroje.

Nabízíme: pracovní smlouvu z počátku na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení po osvědčení až na neurčito, příspěvek na obědy, možnost profesního růstu. Hrubá mzda 17 000 Kč - 26 000 Kč/měsíc dle zkušeností a rychlosti zapracování, nástup možný ihned.

Vhodné i pro absolventy - zaučíme.

Své životopisy zasílejte na uvedený e-mail! Výběrové řízení bude realizováno po domluvě.

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11595450714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2826568  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 26000 Kč/měsíc