Svářeči

BOKI Industries a.s. (MPSV)

Místo práce
Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:BOKI Industries a.s., IČ 25767101, http://www.frigerametal.cz
Pracoviště:BOKI Industries a.s. P, Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Rosteme! Máme stále více zakázek, tj. jistou práci právě pro Vás. Jste zkušený odborník nebo absolvent školy? Kontaktujte nás!

Náplň práce: sestavování a svařování komponentů podle výkresové dokumentace a technických norem.
Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru je výhodou (nikoliv podmínkou)
- praxe v oboru je výhodou
- čtení technických výkresů
- znalost svařovacích norem
- svářecí průkaz Tig, Mig
- výhodou certifikát EN 287-1135 nebo EN 287-1141
- manuální zručnost
- samostatnost
- orientace na detail
- schopnost se učit novým věcem
Nabízíme:
- kompletní zaškolení a zapracování
- motivující finanční ohodnocení
- podporu profesního růstu
- stravenky
- týden dovolené navíc
- příplatek za ztížené prac. podmínky
- příplatek za odpolední nebo noční směnu
- příspěvek na penzijní připojištění
V případě zájmu se hlaste v PO-PÁ v 8-18hod telefonicky, nebo pište na uvedený email.
Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 11749760739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2821097  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc