Operátor - zkoušeč

BRANO a.s. (MPSV)

Místo práce
Šumperská 1349, 783 91 Uničov, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRANO a.s., IČ 45193363
Pracoviště:BRANO a.s. - pracoviště Uničov, Šumperská 1349, 783 91 Uničov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Šumperská č.p. 1349, Uničov.
Požadujeme: výuční list, vyhláška 50/1978 Sb., paragraf 5, praxe 1 rok.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, 10 % mzdový bonu po zapracování, příspěvek na závodní stravování ve výši 34 Kč/jídlo, příplatek za odpolední směnu 7 Kč, příspěvek na penzijní ve výši 300 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění ve výši 500 Kč měsíčně, dovolená ve výši 25 dnů, příspěvek na rekreaci.
První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11555550734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
ID: 2759384  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 24000 Kč/měsíc