Vývojář pro oblast technické keramiky

BRISK Tábor a.s. (MPSV)

Místo práce
Vožická 2068, 390 02 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí technici pro technický rozvoj, výzkum a vývoj a pracovníci v příbuzných oborech (31161)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRISK Tábor a.s., IČ 47252090, http://www.brisk.cz
Pracoviště:Vožická 2068, 390 02 Tábor 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:"Firma BRISK Tábor, a.s. hledá nového pracovníka pro rozšiřující se tým vývoje - vývojáře v oblasti technické keramiky. Jeho náplní práce bude vývoj a inovace v oblasti materiálů zátavů zapalovacích svíček. Praxe v oboru keramiky vítána, stejně jako aktivní výzkumná činnost a orientace v oblasti advanced materiálů a technologií.
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na vývoji nových technologií, profesní růst, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Požadované vzdělání: vysokoškolské
Obor: chemicko-technologický nebo elektrotechnický, se zaměřením na anorganické (nekovové) materiály (technická keramika, sklo, sklokeramika, komposity) procesy, pochody a charakteristiky materiálů při vysokém napětí.
Podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a sleva v podnikové prodejně, podnikové stravování, dovolená navíc"
nástup na dobu určitou, následně lze prodloužit na dobu neurčitou
kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 10392620741

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2762562  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 35000 Kč/měsíc