Metrolog

Bühler Motor s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Mostku 466, 1 2 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bühler Motor s.r.o., IČ 49621769
Pracoviště:Bühler Motor s.r.o, U Mostku 466, Pouchov, 503 41 Hradec Králové 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 33000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní činnosti:

- Kalibrace měřidel
- Plánování a příprava průběhu zkoušek
- Stanovení a vytyčení rámcových podmínek k programování provozních prostředků a pro měření rozdílných, ucelených polotovarů s prostorově složitými geometriemi, tvarů a tolerancí poloh
- Na základě výkresové dokumentace vyhotovit geometrické údaje pro ucelené polotovary (odměření, kontury, obrysy, dokumentace vrtaných otvorů aj.)
- Vyhotovení měřících programů, stanovení postupu měření a měřících nástrojů
- Zkoušení jednotlivých dílů, podskupin, finálních výrobků a celků
- Prvotní a následné vzorkování

Požadavky na pracovní místo:

- SŠ / VŠ strojní nebo elektro vzdělání
- praxe v oboru 2 roky
- základy anglického či německého jazyka
- QM-standardy (ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA, ISO14001), QM-požadavky (CQA, SAP, SPC, školení měřící techniky)
- ŘP skupiny B
- Nástup možný ihned

Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- penzijní připojištění
- roční bonus/prémii
- závodní stravování

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11702080777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2805443  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 33000 Kč/měsíc