Projektový manažer

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- SW projekt manažer pro projekty drážních vozidel, release SW, plánování a řízení projektu
- tvorba a kontrola dokumentace SW dle EN 50128 (plánovací dokumenty, architektura SW atd.)
- dekompozice projektu na dílčí komponenty, přiřazení jednotlivým vývojářům, tvorba HMG a milníků vývoje
- spolupráce s SW a HW specialisty, projektanty a systémovými projektanty
- podílení na tvorbě postupů vývoje SW

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- rozsáhlé zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední světový výrobce trolejbusů se sídlem v Plzni, hledá vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání (elektrotechnika, počítačové vědy)
- znalost AJ, resp. znalost NJ a/nebo RJ

- základní znalosti a praktické zkušenosti z oboru výhodou
- zkušenosti s projektovým řízením výhodou
- komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2706680  Dátum zverejnenia: 29.8.2016