Konstruktér jednoúčelových strojů - mzda 43 000 Kč

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
38.000 - 43.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návrhy a konstrukce strojů a zařízení
- Řešení mechanické části a automatizaci PLC
- Úprava stávajících konstrukčních řešení
- Tvorba konstrukční dokumentace
- inženýrské zaměření

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Rozšíření znalostí v oboru konstrukce
- Podpora studie jazyků
- Mobilní telefon i na soukromé účely
- Počítačové vybavení potřebné ke konstrukci
- Stravenky, vánoční bonusy
- Práce v mezinárodní společnosti
- Zajímavé ohodnocení

Informace o náboru

Náš klient s významným celosvětovým zastoupením hledá vhodného kandidáta na pozici Konstruktéra. Společnost zabývající se dodávkou strojů pro automobilový průmysl.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

„Řešíme vývoj, konstrukci a výrobu pro spokojenost našeho zákazníka.“

Řídíme se heslem
„stojíme vždy na straně zákazníka“ a „dokonalé spojení člověka a stroje“

Přidejte se k nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ - technického směru výhodou
- Zkušenosti v oboru konstrukce jednoúčelových strojů - výhodou
- 3D konstruování
- Znalost Solid Works - výhodou
- Anglický jazyk - čtení technické výkresové dokumentace
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3097742  Dátum zverejnenia: 22.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 38.000 - 43.000 Kč