Sociální pracovník/ce - poradce v odborné sociální poradně

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Sokolovská 617, 741 01 Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., IČ 26593548
Pracoviště:Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s., detašované pracoviště Nový Jičín [059], Sokolovská 617/9, 74101 Nový Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 27.8.2016
Požadavky: Sociální pracovník/poradce v odborné sociální poradně - jedná se o poskytování odborného sociálního poradenství v poradně pro osoby se zdravotním postižením a občanské poradně. Požadované vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání, nejlépe však vysokoškolské v oboru právo, sociální práce, sociální pedagogika (blíže viz. § 110 uvedeného zákona).
Další požadavky: nadprůměrné komunikační dovednosti, opravdový zájem o pomoc druhým, empatii, samostatnost, psychickou odolnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, schopnost vyhledávat informace. Dále je nutná dobrá orientace v systému sociálního zabezpečení (tj. systém sociálních dávek včetně předpisů vztahujících se k osobám se zdravotním postižením), základní znalost v dluhové problematice vítaná (např. exekuční a insolventní řízení). Dále požadujeme znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet).
Nabízíme: smysluplnou a zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, dle dosažených pracovních výsledků možnost postupného přiznání osobního příplatku. Pracovní úvazek 1,0 (tj. 40 hodin týdně), místo výkonu práce Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor.
Výběrové řízení bude tříkolové. V prvním kole budou zájemci vybíráni na základě zaslaných životopisů, druhém a třetím kole bude formou osobního pohovoru a písemných testů s ověřením požadovaných znalostí a dovedností.
Své životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 31. 10. 2016 na email: [email protected] O přesném termínu druhého kola budou vybraní uchazeči informováni telefonicky.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11496160738

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2740487  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 26000 Kč/měsíc