Pracovník v sociálních službách (dílna volnočasových aktivit)

Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec (MPSV)

Místo práce
103, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (34124)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec, IČ 75011191
Pracoviště:Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec - Domov seniorů Jindřichův Hradec, Otín 103, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS zasílejte na mail: [email protected] do 15.10.2016.
Jedná se o přímou práci se seniory, podporu klientů při nácviku pracovních, komunikativních a sociálních dovedností. Nabízíme kreativní práci v příjemném prostředí, další vzdělávání, možnost osobního růstu.
Požadavky:
vzdělání v oboru sociální péče nebo absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách výhodou; výtvarné a rukodělné dovednosti výhodou; schopnost samostatné i týmové práce; schopnost práce a komunikace se seniory; schopnost reagovat na okamžité potřeby uživatele,organizovat čas, řešit krizové situace - komunikativnost, kreativita, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost; organizační schopnosti, flexibilní přemýšlení; osobní zralost a profesionalita s lidským rozměrem; ochota učit se novým věcem, časová flexibilita; trestní bezúhonnost.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnná pracovní doba;

stravování; 5 týdnů dovolené;

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11540140732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2754843  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 - 19000 Kč/měsíc