Obchodní zástupce – agent Polské firmy na území České republiky a Slovenska

CERPOL A. BUBA Sp.k.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V souvislosti s dynamickým rozvojem Oddělení velkoobchodu hledáme kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce - agent ( odvětví: keramické obkládačky )

Popis pracovní pozice:
- Získávání nových zákazníků, navazování obchodních vztahů
- Pořádání obchodních setkání
- Příprava nabídek ke spolupráci
- Vedení obchodních jednání, školení u zákazníka
- Realizace cílů vyplývajících ze schválené strategie a politiky v oblasti prodeje,
- Realizace maržovních plánů pomocí aktivního prodeje produktů,
- Budování dobrého jména Firmy a péče o něj

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Spolupráci na základě vlastní podnikatelské činnosti s využitím vlastního osobního automobilu
- Atraktivní finanční podmínky!
- Rozvinuté logistické zázemí včetně komplexního prodejního servisu,
- Možnost dlouhodobé spolupráce,
- Pružnou pracovní dobu

Informace o náboru

Region práce : Česká republika a Slovensko

Preferované místo bydliště kandidáta: příhraniční města nebo na území České republiky/Slovenska.

Aplikační dokumenty, prosím, zasílejte v polském jazyce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysokoškolské vzdělání, bakalářské
- Přivítáme zkušenosti s prodejem na pozici obchodního zástupce na území České republiky a Slovenska
- Plynulá znalost českého / slovenského jazyka
- Dobrá znalost polského jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B
- Vlastní osobní automobil
- Dispozičnost,
- Komunikativnost, kreativita a rozhodnost při práci,
- Velká motivace pracovat a vytrvalost na cestě k dosažení cíle

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CERPOL je polská, dynamicky se rozvíjející firma, která již 34 let působí v oblasti interiérového vybavení.
CERPOL je největší v Opolsku Studio keramických obkládaček a koupelnového vybavení a rovněž i jedinečná Galerie interiérů nabízející svým Zákazníkům prvotřídní produkty pro vybavení celé domácnosti včetně profesionálního poradenství.
ID: 2707549  Dátum zverejnenia: 31.8.2016