JavaScript Developer

CertiCon a.s.

Místo práce
Evropská 11, 160 00 Praha 6, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza požadavků před implementací
• Návrh a vývoj webových aplikací v JavaScriptu pro průmyslové využití (medicína a automobilový průmysl)
• Spolupráce na vývoji mobilních aplikací
• Práce v týmu zkušených kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá práce na různorodých projektech s využitím nejnovějších technologií
• Možnost rotace na projektech v rámci společnosti
• Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění, sportovní akce, vzdělávání, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti)
• Moderní pracovní prostředí (The Blox) a přátelská firemní kultura
• Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti
• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání technického směru
• Znalost programovacího jazyka JavaScript, chuť prohlubovat si znalosti
• Programování v některém dalším jazyce: Ruby/Python/PHP/Java/C/C++
• Výhodou je znalost některého z JavaScript frameworků a zkušenost s vývojem pro mobilní zařízení
• Komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2405443  Dátum zverejnenia: 21.1.2016