Obchodní poradce České pojišťovny

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Na Pankráci 123/1720, 140 00 Praha 4, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc, fix + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí týmu úspěšných lidí, kteří stále hledají nová řešení?
Máte chuť svému okolí ukázat, jak pracují finanční poradci?
Vyhledáváte aktivní přístup k práci a rádi za sebou vidíte výsledky?

Pak hledáme právě Vás - staňte se součástí největší pojišťovny v České republice, která udává trendy na trhu.

Charakteristika pracovní činnosti:

• Nový způsob poradenství v oblasti pojištění a financí
• Úspora finančních prostředků klienta a jejich efektivní využití
• Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitosti
• Práce s přiděleným kmenem a marketingovými akcemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Férové, jednoduché, srozumitelné a profesionální řešení
• Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
• Vícesložkové motivační odměňování
• Školení a registrační poplatek u ČNB
• Kariérní růst (zvýšení kvalifikace – školení, certifikace)
• Stálá profesní podpora manažera obchodního týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání
• Chuť navázání aktivní spolupráce s naší pojišťovnou a touhu uspět
• Schopnost věcné komunikace a argumentace
• Reprezentativní vystupování, proklientský přístup
• Uživatelskou znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2393011  Dátum zverejnenia: 1.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 40000 Kč/měsíc, fix + provize