Doručovatelé listovní motorizovaní

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Janáčkova 3160, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
78 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek (44126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:ČESKÁ POŠTA- PV, Janáčkova 3160/4, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 78 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Bližší informace na telefonním čísle: 731 134 840 paní Voglová. Hledáme Vás, který: má rád práci, při které se hýbe, a těší Vás práce venku, rád komunikujete s lidmi a profesionální klientský přístup je Vám vlastní a přirozený, máte v okruhu svých známých pověst spolehlivého a zodpovědného člověka, se rychle učíte a brzo se orientujete v nových poznatcích. Co bude Vaší náplní práce? příprava a třídění poštovních zásilek, doručování listovních zásilek pěší pochůzkou a služebním vozidlem České pošty, s.p., doručování v oblasti Prostějov a okolí, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování zásilek a hotovosti. Co byste měl mít? SŠ vzdělání s výučním listem a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, uživatelskou znalost práce s počítačem. Nabízíme: práci na základě dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce, odměnu 78 Kč/hod.

Poslední změna:2016-09-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11047250752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2745390  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 78 Kč/měsíc