Pracovník(-ice) služeb v ads

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Porubská 713, 708 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
2500 - 5000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:Česká pošta, s.p. - Ostrava - Poruba, Porubská 713/13, 708 00 Ostrava 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 2500 do 5000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- roznos reklamních/propagačních materiálů dle dispozic podavatele cca 2 až 3 krát týdně během dne (pružná prac. doba) v Ostravě-Porubě a okolí

Požadujeme:
- spolehlivost, odpovědnost a pečlivost
- výpis z rejstříku trestů
- fyzickou zdatnost

Dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti.
Zkrácený úvazek, max. 20 hodin týdně.
Odměna dle počtu doručených kusů - úkolová mzda.

Bližší informace na telefonním čísle: 596 946 945 nebo 604 221 562
Přihlášky zasílejte na adresu: Česká pošta, s.p., dodejna Ostrava 8, Porubská 713/13, 708 00 Ostrava-Poruba nebo mailem na: [email protected]

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9321770714

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2762526  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 5000 Kč/měsíc